إعـــــــلان

تقليص

للاشتراك في (قناة العلم والإيمان): واتساب - يوتيوب

شاهد أكثر
شاهد أقل

"کمال حیدری" لعن زیارت عاشوراء را زير سؤال برد

تقليص
X
  •  
  • تصفية - فلترة
  • الوقت
  • عرض
إلغاء تحديد الكل
مشاركات جديدة

• "کمال حیدری" لعن زیارت عاشوراء را زير سؤال برد

"کمال حیدری" لعن زیارت عاشوراء را زير سؤال برد

همانطور که در چند سال پیش خطاب به آن فرد لبنانی گفتم، کسانی که مذهب خدشه وارد می کنند از ابن ملجم مرادی ملعون کمتر نيستند، اکنون نيز حرفم را تکرار مي کنم.

به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از شهر مقدس قم حاکی از آن است سید «کمال حیدری» که چند ماهي است ادعای مرجعیت کرده، چندین بار نظراتی مطرح کرد که این نظرات باعث آن شده که دشمنان اهل بیت علیهم السلام به خود اجازه دهند شبهاتی علیه مذهب شیعه وارد سازند.

اخيرا از سید «کمال حیدری» کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که در آن وي "لعن" زیارت عاشوراء را زير سؤال برده و ادعا مي کند که سندیت ندارد.

وي در اين کيليپ ادعا کرده که "لعن" از قرن هفتم یا هشتم وارد زیارت عاشورا شده است، فلذا این لعن اساس علمی و مبنای تاریخی ندارد!

در همین راستا خبرنگار شیعه آنلاین در تماسي با برخي فقها و علمای حوزه علميه قم مقدس و نجف اشرف خواستار آن شد که مواضع خود را اعلام کنند.

خبرنگار شیعه آنلاین در تماسي با دفاتر حضرات آیات عظام وحید خراسانی، سید علی سیستانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی، صادق شیرازی، نوری همدانی، بشير نجفي و هاشمی شاهرودی، اين موضوع را با دفاتر اين مراجع عظام مطرح کرد و آنان بلافاصله به این موضع واکنش نشان داده و گفتند: سند زیارت عاشوراء سندی است که هیچ کس نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند.

حضرت آيت الله شيخ «بشیر نجفی» از مراجع نجف در واکنش به این موضوع گفت: همانطور که در چند سال پیش خطاب به آن فرد لبنانی گفتم، کسانی که مذهب خدشه وارد می کنند از ابن ملجم مرادی ملعون کمتر نيستند، اکنون نيز حرفم را تکرار مي کنم.

از سوي ديگر علماي عراق از جمله، شیخ هادی آل راضی، سید عبدالکریم قزوینی، شیخ جلال الدین صغیر، شیخ عبدالمهدی کربلائی، سید مهدی بحرالعلوم و سید احمد صافی علیه این موضوع واکنش نشان داده و از مردم خواستند که گول فتنه ها را نخورند.

http://shia-online.ir/article.asp?id=35299

المحتوى السابق تم حفظه تلقائيا. استعادة أو إلغاء.
حفظ-تلقائي
x

رجاء ادخل الستة أرقام أو الحروف الظاهرة في الصورة.

صورة التسجيل تحديث الصورة

اقرأ في منتديات يا حسين

تقليص

المواضيع إحصائيات آخر مشاركة
أنشئ بواسطة وهج الإيمان, 27-03-2024, 06:44 PM
ردود 0
13 مشاهدات
0 معجبون
آخر مشاركة وهج الإيمان
بواسطة وهج الإيمان

أنشئ بواسطة مروان1400, 26-03-2024, 06:41 AM
ردود 0